Zápisy z prezidia a sněmu

Jednání členů Společnosti mladých agrárníků České republiky (SMA ČR) a jejich příznivců

Prezidium - statutární orgán SMA ČR se schází pravidelně každý poslední pátek v měsíci, aby seznámili své členy a příznivce SMA ČR s aktuálně řešenou problematikou na Ministerstvu zemědělství i v jiných oblastech, do kterých svojí činností SMA ČR zasahuje. Na většině jednání jsou přítomni i členové Dozorčí rady - kontrolního orgánu SMA ČR.
Program jednání je vždy včas uveřejněn na stránkách SMA ČR. Jednání jsou v naprostě většině veřejná a neformální a může se jich zúčastnit každý.

Většinou je setkání Prezidia spojeno s exkurzí na různě zaměřené zemědělské podniky. Proto preferujeme, pokud uvažujete o účasti na exkruzi, či na jednání, oznamte to prosím organizátorům, aby bylo zajištěno dostatečné místo v sále či na exkurzi.
Pro motivaci se můžete podívat na bohatou fotodokumentaci v sekci Fotogalerie.

Zápis z jednání prezidia a DR SMA ČR ze dne 27.5.2016

V tématickém prostředí krčmy U Císařské cesty v Branišovicích proběhlo po exkurzi v rakouském Austro Dieslu a u vinaře Rudolfa Dollingera jednání Prezidia SMA ČR a jejich členů.

Přidáno: 31.5.2016, velikost: 949,9 KB

Zápis z jednání prezidia a DR SMA ČR ze dne 29.4.2016

Na usedlosti Gernstein v osadě Zálesí na Havlíčkobrodsku proběhlo pod dohledem Dozorčí rady první veřejné jednání nového Prezidia SMA ČR a jejich členů.

Přidáno: 13.5.2016, velikost: 988,7 KB

Zápis z XX. Sněmu Společnosti mladých agrárníků České republiky ze dne 12.3.2016

V Zámku Křtiny, které vlastní ŠLP Křtiny Mendelovy univerzity v Brně, se konal volební Sněm, ve kterém byli určeni noví členové statutárního orgánu - Prezdia SMA ČR.

Přidáno: 13.5.2016, velikost: 749,7 KB

Zápis z jednání prezidia a DR SMA ČR ze dne 11.3.2016

V předvečer volebního XX: Sněmu Společnosti mladých agrárníků České republiky se v zámecké restauraci konalo jednání Prezidia, Dozorčí rady, členů a příznivců SMA ČR.

Přidáno: 13.5.2016, velikost: 949,2 KB
Akce SMA Aktivity prezidia Ostatní akce