Podpořte Společnost mladých agrárníků ČR tím, že budete nakupovat pře GIVT.cz a nic nepřiplatíte

     

Věděli jste, že můžete SMA ČR zdarma podpořit při nakupování přes internet? Pokud alespoň občas nakupujete na internetu, stačí využít portál www.givt.cz !

Důležité je, že neplatíte nic navíc, protože pro neziskové organizace, kterým je i SMA ČR, je spolupráce se servrem GIVT zcela bezplatná. Krátký spot o tom proč a jak nakupovat přes internet zde.

Najdete na něm přes 800 nejznámějších e-shopů - můžete si koupit třeba plavky, kolo, zmrzlinu nebo dokonce letní dovolenou a naše organizace vždy dostane příspěvek. Příspěvky z nákupu zájezdů navíc patří mezi ty nejvyšší. Tak si na nás nejen při výběru
dovolené vzpomeňte.

Jak to celé funguje?

  1. Chci si nakoupit zboží na internetu a před svým nákupem navštívím portál www.givt.cz.
  2. Zde si jednoduše vyberu v horní liště e-shop, na kterém se chystám nakoupit a hned vedle zvolím, že chci svým nákupem podpořit právě Naši organizaci - Společnost mladých agrárníků České republiky.
  3. Kliknu na tlačítko „zahájit nákup“.
  4. Na e-shopu nakoupím, jak jsem zvyklá a zaplatím stejnou částku jako obvykle. Určité procento z této sumy ale tentokrát přispěji na provoz Naší organizace.

Video s názornou ukázkou toho, jak je celý proces jednoduchý najdete ZDE.

To je celé. Nestojí Vás to ani korunu navíc a my dostaneme část peněz z ceny nákupu. Nakupovat se dá i anonymně, takže pokud nechcete, nemusíte se nikam registrovat.
Řekněte o této možnosti také svým přátelům – ať mohou proměnit nákup v dobrý skutek i oni :-)
Díky, že na nás myslíte a pomáháte nám!